درباره ما

بهروز نصیری

رویای شما تبدیل به واقعیت می شوداین تمام چیزیست که ما انجام می دهیم

نوآوری

نوآوری و ایجاد تغییر و تحول، صفت هرفرد وگروه خوب و موفق است

این نوآوری می تواند درهر زمینه ای ایجاد گردد به هرصورت شما با گروهی کسل کننده که به قولی پا جای ردپاهای قدیم میگذارد، مواجه نیستید. پیشنهاد میکنیم، دررویارویی با چنین گروهی، صبوری پیشه کنید و تمامی ایده هایشان را مدنظر قرار دهید. گاهی خلاف جریان پارو زدن، شما را به ایده های بکرسوق می دهد.

حلال مشکلات

گروه معماری خوب، با به کارگیری اِلمان های روز دنیای معماری، به مشکل گشایی می پردازد.

معماری و زیرشاخه های این مام هنر، اساسا و اصولا حلال مشکلات هستند. گروه معماری خوب، با به کارگیری نرم افزارها، متریال ها و سایر اِلمان های روز دنیای معماری، به مشکل گشایی می پردازد.

انعطاف

منعطف بودن درهرزمینه ای، به دستاوردهای دوسویه رضایت بخشی منتهی می شود

منعطف بودن درهرزمینه ای، به دستاوردهای دوسویه رضایت بخشی منتهی می شود. این انعطاف پذیری، اتفاقی نیست. در پَس این صفت نیکو، سالیان تجربه وتدبیر قرار دارد. یک گروه معماری خوب نظیر آرکسان، با صعه صدر به نیازهای مشتریان گوش فرا داده و با نهایت واقع بینی، بهترین طرح قابل اجرا را پیشنهاد می دهد.

به روز بودن

یک گروه معماری خوب قابلیت بالقوه نمودن پتانسیل تصورات شما را داراست.

اگر شما نیز جزافرادی هستید که تصور واضحی از نیاز خودتان ندارید، یک گروه معماری خوب و آپدیت، قابلیت بالقوه نمودن پتانسیل تصورات شما را داراست. با وجود ژورنالها و بانک تصاویر، زمینه ایده گیری برایتان فراهم آمده و با استفاده از نرم افزارهای D3 ( نظیر اسکتچ آپ، اتوکد، رویت و…) پردازش ایده میسر می گردد.

عملکردی سنجیده

نوع کاربری، زمان، اقلیم و… عناصری هستند که تاثیری مستقیم برمعماری مطلوب دارند

نوع کاربری، زمان، اقلیم و… عناصری هستند که تاثیری مستقیم برمعماری مطلوب دارند. آرکسان با توجه به چنین فاکتورهایی دست به عمل می زند. به عنوان مثال شکل سقف بناهای احداثی در یک منطقه باران خیز با کویری بسیار متفاوت است؛ و یا اینکه کاربری بنا در نوع طراحی و پیاده سازی تاثیری شایان توجه دارد.

مشتری مداری

فن طراحی دکوراسیون داخلی ترکیبی از علم و هنر است. شما باید خانه خود را مانند بوم نقاشی فرض کنید و این فرصت را به خود بدهید تا به فضای داخلی خانه خود روح و شخصیت ببخشید. اگر از دکوراسیون داخلی فعلی منزل خود خسته شده‌اید یا قصد رفتن به منزل جدیدی را دارید، ضروری است که برای دریافت بهترین نتیجه در طراحی دکوراسیون جدید منزل خود، سبک تفکر خود را نیز تغییر داده تا کارایی و جذابیت را در کنار هم داشته باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی برای هماهنگی با سبک زندگی و ساختمان‌های امروزی که پررنگ ترین مشخصه آن‌ها فضاهای جمع و جور است، نیاز به دانش و شناخت عوامل پیچیده‌ای دارد.

تاریخچه طراحی دکوراسیون داخلی

از دیرباز انسان همواره به دنبال پیرایش و زیباسازی محل زندگی خود بوده است. اثبات این ادعا حکاکی‌ها و نقاشی‌هایی است که در دیواره‌های ساختمان‌های قدیمی و حتی غارها وجود دارند. در گذشته دکوراسیون داخلی بیشتر بر معماری ساختمان متکی بوده است و هنر سازندگان بناها بیشتر بر نوع ساخت دیوار و سقف منازل نمایان می‌شد. اما امروزه هنرمندان و طراحان دکوراسیون داخلی قادرند یک خانه بسیار ساده و چهار دیواری را تبدیل به محیطی پر از آرامش، خلاقیت و مطابق با خواست و سلیقه مشتری تبدیل نمایند.

انواع دکوراسیون داخلی

برای دسته‌بندی سبک های طراحی دکوراسیون داخلی قاعده خاصی وجود ندارد و هر نوع طراحی می‌تواند به عنوان یک سبک خاص محسوب گردد. هیچ محدودیتی در پیاده‌سازی یک نوع سبک خاص برای طراحی دکوراسیون داخلی نیست و تنها نکته مهم هماهنگی مدل دکوراسیون داخلی مدنظر شما با عواملی همچون سبک زندگی، محل زندگی، امکاناتی که در اختیار دارید و در نهایت هزینه‌ای است که برای این کار در نظر گرفته‌اید.

البته طبق یک تقسیم‌بندی کلی می‌توان انواع دکوراسیون داخلی را به دو سبک طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک و طراحی دکوراسیون داخلی مدرن(امروزی) در نظر گرفت. اما هنگام پیاده سازی طرح، مشتریان معمولا ترکیبی از این دو سبک را می‌خواهند که قرار دادن آن در یک دسته خاص به‌راحتی امکان پذیر

نیست. هنگام انتخاب سبک دکوراسیون خود از شنیدن نام‌های زیاد و خاص همچون سبک صنعتی، سبک مینیمال، سبک سلطنتی، فرانسوی، ساحلی، ایران باستان و … تعجب نکنید. مهم نحوه صحیح اجرای طرح و هماهنگی آن با خواسته شماست.