اغلب افراد دقیقا نمی دانند چه طرحی از کابینت یا آشزخانه می خواهند. یعنی تعریف درستی از انواع مدل ها را نمی دانند. البته قابل ذکر است که معمولا طرح های کابینت آشپزخانه ترکیبی از مدل های مدرن و کلاسیک است.

با ما همراه باشید با ویژگی هایی از کابینت های کلاسیک.

آشپز خانه کلاسیک انعطاف پذیر است و بی انتها. شاید به نظر برسد که مناسب پیرها است اما این تصئر درستی نیست. آشپزخانه کلاسیک  مانند پوشیدن یک شلوار جین و تی شرت سفید است ، ساده اما همیشه شیک و دوست داشتنی.

  1. آشبزخانه های سفید یا کرم. این سبک از کابینت ها تعریفی از طرح کلاسیک دارند. سبکی که در آن همگی احساس راحتی می کنند حتی اگر مهمانی مدرنیست داشته باشید.
  • ریزه کاری های ساده معماری. در طرح های کلاسیک شما شاهد جزییاتی در سردر کابینت ها یا هود گاز یا پایه های میز و صندلی خواهید بود. این جزییات تنها در طرح های کلاسیک یافت می شود.
  • کانترهای سیاه. آشپزخانه های کلاسیک معمولا یا میزهای سیاه دارند یا سفید. می تواند دارای سنگ سیاه گرانیت باشد یا میزهایی از موارد کوارتز.
  • میزهای مرمر. سنگ مرمر کانون طرح های کلاسیک است. با وجود اینکه بسیاری از سفارش دهند گان از مسایل مربوط به سنگ های مرمر باخبر هستند اما تسلیم زیباییآن میشوند.
  • کاشی های سفید. فرقی ندارد که کاشی های سفید آشپزخانه در چه اندازه هایی باشد. می تواند در اندازه های مربع،براق، پوسته پوسته یا دست ساز یا از سنگ مرمر باشد در هر صورت مدل کلاسیک را القا می کند. اندازه های ۲*۶ ، ۲*۸ یا ۲*۴ را انتخاب کنید . این اندازه های می تواند شما را به مدل های کلاسیک نزدیکتر کند.
  • درهای ساده. سبک درهای کابینت ها معمولا در تعریف مدل کلاسیک نقش دارند. درهای صفحه تخت کابینت ها از مدل های سبک کلاسیک هستند که معمولا در سبک مدرن دیده نمی شوند.
  • قالب های خنثی. آشپزخانه های کلاسیک یک دست سفید نیست بلکه کمی تیره تر یا گاها با رنگ هایی تزیین میشوند. مثلا ترکیب کابینت هایی با درهای ساده با کفپوش چوبی یا دستگیره های رنگی.
  • انعطاف پذیری. طرح های کلاسیک. طرح های بی نهایت انعطاف پذیری هستند که شما به راحتی می توانید با گذاشتن چارپایه هایی آن را مدرن کنید . احساس راحتی و صمیمیت را القا می کند و براحتی می تواند ساعتها در آن بمانید.
درباره nima behkar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *