مهمترین ویژگی اتاق خواب ایجاد فضایی آرام است. رنگ خاکستری/طوسی به ایجاد این فضای آرام و بدون تنش کمک می کند.

 در اینجا نمونه هایی داریم از بهترین طراحان جهان.

کاغذ دیواری خاکستری تیره

این نمونه ی اتاقیست در دهکده گرینویچ. دیوارپوش خاکستری تیره با لامپ رزینی سبز و تخت سبز رنگ و فرشی همرنگ دیوار فضایی دوست داشتنی ایجاد کرده است.

وسایل خاکستری

در یک اتاق کلاسیک از خانواده ای کلاسیک با دیوارهای سفید گچی می توان دکوراسیونهای زیبایی با وسایل خاکستری دید. مبلمان خاکستری، کمد طرح چوب خاکستری و فرش و بالشتک های خاکستری.

خاکستری آرامبخش

اتاقی با دیواری به رنگ خاکستری روشن و تمام وسایل به رنگ خاکستری روشن برای افرادی که نیازمند فضایی بسیار آرام و سکوتی دلنشین هستند، مناسب است.

کتان خاکستری

اتاقی در مهمانسرایی در لندن مزین شده است به پارچه های طرح دار خاکستری کتان. این گونه طراحی برای افرادی که مشتاق تنوع هستند و خوابی آرام دارند مناسب است.

فرش خاکستری

اتاقی شاد با دیوار و فرش خاکستری متوسط Steven Gambrel طراحی شده است. که با چند مبلمان رنگی کمی تنوع بصری ایجاد شده است.

نمونه اتاقی در شرق همپتون که توسط  Celerie Kemble طراحی شده است. کف پارکت رنگ اصلی چوب که رویش فرش خاکستری روشن پهن کرده اند. پرده های دور تخت ساتن خاکستری روشن و پرده ی اتاق از پارچه طرح دار تک رنگ خاکستری مزین شده است. کیست که در اینجا خواب راحت نداشته باشد.

اتاقی با خاکستری تیره

دیوارها و مبلمان خاکستری تیره می تواند با تزیین قاب آیینه و میزی چوبی زیبا شود به همرا تخت و روتختی خاکستری روشن. در این اتاق می توانید صبح دل انگیزی را تجربه کنید.

خاکستری زیبا

این اتاقها یک انباری متروک بودند که توسط Damon Liss تبدیل به یک اتاق زیبا شده است. تخت و کمد و مبلمان خاکستری روشن، هماهنگی جذابی ایجاد کرده است.

همه جا خاکستری

اتاقی کنار ساحل با قاب های پنجره فلزی به رنگ خاکستری. فرشی با طرحی تک رنگ خاکستری جلوه ای بسیار جذاب به اتاق داده است. اتاق با یک صندلی نقره ای ایتالیایی دهه ۱۹۶۰ مزین شده است.

خاکستر طرح دار

اتاق خواب مهمان در مادرید دارای کاغذ دیواری را راه خاکستری تیره و روشن و کف پوش شطرنجی خاکستری تیره و روشن که با مبلمان طرح دار قرمز بسیار زیبا و جذاب شده است.

درباره nima behkar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *