میز شطرنج برای شطرنج بازان و افراد دارای روحیه بازی از ضروریات لوازم خانه است. در اینجا نمونه هایی از برترین میز شطرنج های سال ۲۰۲۰ را معرفی می کنیم.

سطح میز ۳۴ در ۳۲ اینچ است. البته با سفارش شما می توان در اندازه های دیگر عم تولید کرد. این میز شطرنج یکی از بهترین نمونه های میزهاست . بزرگ است و جا دار. به راحتی جا برای گذاشتن یک فنجان چای یا قهوه دارد و با داشتن کشو غضای مناسبی برای نگهداری مهره ها ایجاد کرده است.

این میز خاص و زیبا نه تنها نشان دهنده ی علاقه و اشتیاق شما برای بازی شطرنج است بلکه نشان دهنده ی ذوق و سلیقه ی شما هم هست. پایه های بزرگ و براق یکی از مهره های شطرنج فضایی بسیار مناسب و جذاب برای بازی فراهم کرده است.

این میز هم نمونه ای بسیار زیبا به رنگ روشن است. صفحه شطرنج جدا میشود و در زیر آن می توان مهره های آن را نگهداری کرد. این نسبتا کوچک است و در هر گوشه ای از خانه قابل استفاده است.

این نمونه ای میز شطرنج با رنگ طبیعی چوب گیلاس کوچک قابلیت تبدیل شدن به میز تخنه نرد هم دارد. صفحه ی آن جذا می شود. این میز براحتی قابل جابه جایی ست.

این میز بسیار خاص برای سلیقه های خاص است. برای افرادی که حیوان خانگی دارند بسیار مناسب است. برای میز بزرگ می توانید چندین کشو سفارش دهید. یا اصلا سفارش ندهید! به عنوان میز نحریر هم می توانید از آن استفاده کنید.

این میز شطرنج انعطاف پذیر است. می توانید برای گذاشتن یک فنجان چای یا ساغت شطرنج کناره های میز را باز کنید هم می توانید برای اینکه فضای کمتری اشغال کند کناره های آن را بالا ببرید.

این میز نمونه ی یک میز ایتالیایی ست. که قابلیت تبدیل شدن به میز تخته نرد را دارد . براحتی با برداشتن صفحه میز می توانید این کار را بکنید و همچنین فضای کافی برای نگهداری مهرها و ساغت شطرنج را هم دارد.

این یک میز بزرگ چند منظوره ست که برای خانواده های دارای بچه بسیار مناسب است. دو کشوی بزرگ هم دارد که می تواند فضای کافی برای نگهداری کلیه مهره های بازی را داشته باشد. این میز همچنین جمع میشود و می توان از آن برای غدا خوردن هم استفاده کرد.

اگر زیبایی برای شما الویت اول است پیشنهاد می کنیم این میز را سفارش دهید. صفحه ی این میز از سنگ مرمر است و پایه زیبای آن از چوب ماهون ایتالیست. تک پایه متصل به تک پایه ی مریع ظاهری بی نظیر ئ کلاسیک به میز داده است.

این یک طراحی بی نظیر به همراه چارپایه هایش است. ساده و مناسب برای هر سلیقه ای. اندازه ی میز به گونه ایست که می تواند چارپایه هار در زیر آن نگهداری کرد تا جای کمتری بگیرد.

درباره nima behkar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *