نمونه ای از طراحی عجیب و دوست داشتنی از Sergiy Makhno که به طرح خانه روستایی معروف است.

وقتی از در اصلی وارد میشوید با فضایی بسیار گرم و صمیمی مواجه میشوید که که تمام توجه شما را به خود جلب می کند.

پنجره های بزرگ که تمام نور خورشید را به داخل خانه هدایت می کند و نور بسیار زیبایی که بر صندلی و کفپوش چوبی دلنوازی می کند.

سقف بلند نشانگر آسمان بی نهایت است که در اوج شلوغی با گرمی و صمیمیت در کنارر شومینه در شب پاییزی مهمان خود می کند.

استفاده از چوب طبیعی برای سالن غذاخوری فضایی گرم و جذابی را برای مهمانان شما فراهم می کند.

این طراحی عناصری دارد بسیار جذاب و شوک کننده. بعد از ساعتی ممکن است خانه را با یک موزه یا گالری اشتباه بگیرید. با به کار بردن قظعات ریز و درشت هنری با هوشیاری تمام فضایی فرهیخته به محیط بخشیده است.

نور مصنوعی داخلی به دقت و خلاقیت تمام طراحی شده است. مثل راه پله های چوبی با تزیین نور مصنوعی که حدفاصل نور طبیعی را به خوبی پوشش می دهد.

انتخاب رنگ سفید برای اتاق خواببسیار هوشمندانه است که فقط و فقط شما را به آرامش دعوت می کند تا شبی آسوده داشته باشید و هر روز صبح با طراحی بی نظیر حمام و توالت چشمان شما را نوازش می دهد. با رنگهای کمی تیره موجب شادابی روح میشود.

اتاق خواب کودکان طرح و مدلی مدرن و متفاوتتری دارد که هم می تواند مناسب کودکان دوقلو باشد هم می تواند مناسب مهمان باشد. شخصیت های روی دیوار فضایی جذاب و فانتزی به اتاق بخشیده است.

یکی از چشمگیرترین نقاط خانه سمت شرقی خانه است. که در مقابل اتاق خواب سفید قرار دارد. هر چند رنگ تیره هم به دعوت کننده آرامش است اما تیره و روشن نشانگر یین و یانگ است. در اینجا که اتاق پذیرایی به آن اطلاق میشود می توانید گفتگویی طولانی با دوستان خود داشته باشید.

حمام دوم طراجی بی نظیری از رنگهای تند با نورپردازی عالی دارد.

اتاق کمد لباس خانه که یکی از بینظیرترین بخش خانه است. کمتر فروشگاهی اتاق اینچنین دارد. زیبایی در کنار بهترین عملکرد.

این طراحی نمایانگر تلفیق ایده های مدرن و سنتی روستایی ست که هر مخاطبی را جذب خود می کند. و همه ی سلیقه ها را پوشش می دهد. این طراحی گرم و صمیمیست و هر گوشه ی آن شما را به به تحسین وا می دارد.

درباره nima behkar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *