ایده های دکور چوبی برای هر کس که فضای دنجو صمیمی بخواهد مناسب است. تهیه و سفارش دکوراسیون چوبی بسیار راحت راحت و ارزان است و نگهداری از آن هم بسیار آسان است. شما با توجه به لوازم فعلی خانه ی خود می توانید دکوری متناسب آن از جنس و طرح چوب سفارش دهید.

گوشه ای از منزل خود را با طراحی دکور چوبی زیبا و شیک کنید.

قفسه های چوبی برای آشپزخانه

قفسه هایی با چوب هایی با لبه های نامنظم طبقاتی بسیار چشم نوازی را ایجاد می کند که می تواند بسیار مناسب نگهداری ظزوف دستساز باشد.

قاب آینه

با کنار هم قرار دادن قطعات چوبی دایره ای نامنظم می توان قاب آینه ای بی نظیر برای خانه ای بی نظیر درست کرد. آیینه ای که چشم برداشتن از آن سخت باشد.

باکس چوبی بزرگ

یک جعبه ی بزرگ چوبی با رنگ صیقل داده شده تیره می تواند بسیار مناسب حیاط خانه یا بالکن و یا راه پله باشد و فضای زیبا و مناسبی برای نگهداری گلدان یا وسایل ریز دیگر است.

گلدانی عجیب و غریب

این گلدان از یک تکه چوب توخالی با ظرفی شیشه ای درون آن برای نگهداری گل درست شده است که رنگ تیره چوب با تازگی گلها تضاد جالبی را ایجاد کرده اسن. این گلدان مناسب با هر نوع سلیقه ای است.

جا شمعی زیبا

یک تنه ی درختی زیبا که پیر شده است در آن حفره هایی به اندازه ی شمع ایجاد کرده و شمعها را درون آن قرار می دهیم. این دکور فضای روشن و بسیار خاص و زیبا به گوشه ای از خانه می دهد.

پشت تخت خواب

این هد ست های چوبی بالای تخت بسیار برای راحتی خواب شبانه زیبا و مناسب هستند. استفاده از برش نامنظم لبه های چوب در بالا ظاهری بسیار زیبا به آن بخشیده است.

میزی بسیار زیبا

برشی بسیار زیبا و طبیعی از چوب که پوست آن کنده شده است می تواند گوشه ای از خانه را به فضایی منحصر بفرد تبدیل کند.

دکور دیواری

این دکور چوبی بسیار ساده برای روی دیوار بسیار مناسب است برای نگهداری هرچیز زیبای دکوری حتی برای نگهداری وسایل کوچک یا برای سوپرایز کردن همسر یا دوست خود.

میز قابل حمل

میز زیبا و کاربردی و قابل حمل برای خانه ای مدرن و پر رفت و آمد ساخته شده از تنها های کوچک درخت با فرم و شکل های متفاوت اما دارای سطحی صاف و صیقل خورده که روی سطحی با پایه های چرخ دار قرار گرفته است.

میز عسلی کوچک

یک نمونه از میزی بسیار زیبا و مینیمال که می تواند برای قرار دادن در گوشه ای از خانه برای گذاشتن گلدانی روی آن یا برای قرار دادن بین مبلمان مناسب باشد.

درباره nima behkar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *