ایده های دکور چوبی برای هر کس که فضای دنجو صمیمی بخواهد مناسب است. تهیه و سفارش دکوراسیون چوبی بسیار راحت راحت و ارزان است و نگهداری از آن هم بسیار آسان است. شما با توجه به لوازم فعلی خانه ی خود می توانید دکوری متناسب آن از جنس و طرح چوب سفارش دهید.

گوشه ای از منزل خود را با طراحی دکور چوبی زیبا و شیک کنید.

میز چوبی

یک تنه ی درخت تو خالی مانند سیاهچاله ای ست که با نورپردازی با رنگ دلخواه خود و گذاشتن شیشه ای روی آن میزی بسیار شیک را ایجاد کره است که دل مهمانان را میفریبد.

قفسه ی گوشه ای

با چوبهایی با فرم های نه چندان صاف می توان در گوشه ای از اتاق خواب یا اتاق نشیمن که فضای اضافی اتاق است یک قفسه ای درست کرد که هم بسیار زیبا باشد هم فضای مناسبی باشد برای نگهداری کتابها و وسایل تزیینی.

قفسه ای کوچک شاخه ای

با شاخه های نسبتا ضخیم سفید می توان قفسه ای بی نظیر درست کرد که جایگاه مناسبی برای کفش ها باشد هم می توان در گوشه ای از خانه گذاشت و برای گذاشتن کتاب و مجله از آن استفاده کرد.

چوب رختی

دایره های نامنظم چوبی بافتی زیبا ایجاد می کند بر رپی پس زمینه ای تیره. بعد با نصب گیره های لباس می تواند جایگاهی زیبا و شیکی برای آویزان کردن کت و پالتو یا کلاه باشد.

لوستری مدرن

شاخه ای زیبا می تواند تبدیل به لوستری زیبا شود. سیم های لامپ ها را در بین شاخه ها می پیچید تا مخفی بماند و لامپ ها همچون گل و شکوفه های نورانی از بین آن آویزان میشود. فضایی بسیار زیبا و شیک با این طراحی ممکن خواهد بود.

میز کار

با یک تخته چوب صاف با لبه های نامنظم می توان میز کاری بسیار مدرن و شیک ساخت.

قاب آیینه ی قدی

در گوشه ی از خانه یا اتاق نی توان آیینه ای قدی گذاشت که در بین قاب چوبی نامنظم قرار دارد که تضاد سطح خشن چوب با سطح صاف آیینه جلوه ای زیبا به خانه می دهد.

ساعت دیواری

قطعات نامنظم دایره ای چوب در کنار هم می تواند یه دایره ای بزرگتر ایجاد کند بعد با گذاشتن عقربه ای آن را می توان تبدیل به ساعتی بسیار زیبا ی متناسب با هر جایی از خانه کرد.

سینک روستایی مدرن

این سینک از چوب بلوط ساخته شده است. کهسیک دقیقا در وسط آن قرار دارد. که به واسطه ی زنجیرهایی از دیوار آویزان است و نصب شیرآلات مدرن ظاهری مدرن و زیبا ایجاد کرده است.

قفسه ی کتاب

نمونه ی دیگری از قفسه ی کتاب به صورت لوله ای. که حفره هایی در خود دارد که می توان سنگین ترین کتابها را هم در نگهداری کرد.

درباره nima behkar

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *